Nyhetsbrev #1 – sesongen 2026-2027

Publisert: 2 min lesing

Kjære Lørenskog-supportere, samarbeidspartnere og hockeyvenner! Endelig er vi i gang igjen.

Det har vært – og er fortsatt – beintøft økonomisk for klubben.

Etter nedrykket har vi måttet snu på mange steiner, kutte kostnader og jobbe hardt for å få på plass et best mulig sportslig tilbud innenfor de rammene vi har.

 ㅤㅤㅤㅤㅤ

Men en ting er helt sikkert: Lørenskog Ishockeyklubb Elite gir seg ikke.

Vi skal bygge videre, steg for steg, og målet vårt er klart: Vi ønsker å kjempe helt i toppen av Hockeyliga1 og gi oss selv muligheten til å ta veien tilbake til dit vi mener Lørenskog hører hjemme.

ㅤㅤㅤㅤㅤ 

Seier i sesongens første treningskamp!

Lørdag spilte gutta sesongens første treningskamp mot Comet – og det endte med 4-2 seier! Et veldig bra resultat, men kanskje enda hyggeligere var det vi fikk se ute på isen. Til å være første kamp for sesongen var det mye bra spill, god innsats og flere lovende takter. Det er fortsatt tidlig og mye skal på plass før alvoret starter, men dette var absolutt en start vi kan bygge videre på!

 ㅤㅤㅤㅤㅤ

Returoppgjør i Halden onsdag 19. august

Allerede i morgen er det klart for nytt møte med Comet.

Kampstart kl.19.00 i Halden Ishall.

 ㅤㅤㅤㅤㅤ

Hjemmekamp mot Gjøvik søndag 23.august kl.16.00

Vi skal teste formen mot laget som spilte opprykksfinaler forrige sesong. Det blir GRATIS inngang for barn til og med 16 år, og 100kr i døra med vipps for alle andre.

Kom på kamp!

 ㅤㅤㅤㅤㅤ

 

Vi trenger Lørenskog-familien med oss

Denne sesongen kommer til å kreve mye av oss – både på og utenfor isen.

Skal vi lykkes, trenger vi alle som bryr seg om Lørenskog Ishockeyklubb. Publikum, frivillige, samarbeidspartnere, supportere og alle dere som bidrar på små og store måter.

 

 ㅤㅤㅤㅤㅤ

Sammen skal vi skape liv i hallen.

Sammen skal vi bygge klubben videre.

Og sammen skal vi jakte på veien tilbake.

 ㅤㅤㅤㅤㅤ

Vi ses i hallen!

 

Lørenskog Elite