Styrene og ansatte

Her er en oversikt over styrene og de ansatte i Lørenskog Ishockeyklubb Elite.

Styret i Lørenskog Ishockeyklubb AS
Rolle Navn
Styreleder Stig Atle Johnsen
Styremedlem Martin Malmo
Styremedlem Tore Børresen
Styremedlem John Nylen
 
Styret i Lørenskog Ishockeyklubb Elite
Rolle Navn
Styreleder Stig Atle Johnsen
Nestleder Erik Remberg
Styremedlem Monica Johansen
 
Administrasjon og ansatte
Rolle Navn Epost Telefon
Daglig leder Tore Haugum tore@lik.no 977 82 836 
Økonomi og regnskap Monica Johansen monica@mosking.no 480 88 236 
Presse/Media Ane Renate Hvoslef ane@lik.no 484 45 105 
Selger Øivind Williamsen oivind@lik.no 924 29 988 
Selger Martin Holtskog martinholtskog@gmail.com 990 41 572 
Selger Einar Ellingsen einar.ellingsen@lik.no 452 16 614
Kokk Trond "Ompa Andersen trond@lik.no 970 64 296 
Materialforvalter Thor André "Thorsa" Engell thorsa@lik.no 959 42 425 
Banemester Rune Teige Nilsen teigen@getmail.no 402 38 518 
Banemester Andrejs Ponomarenko   465 93 997 
       

Kontakt

Vi ønsker alltid å bli bedre - både på og utenfor isen! Har du en tilbakemelding å gi oss, et tips til hva vi kan bli bedre på eller ønsker å komme i kontakt med klubben? Skriv en henvendelse i feltet under, så tar vi kontakt. 

Sponsorer

Lørenskog Ishockeyklubb AS / Lørenskog Ishockeyklubb elite

 

Postadresse:
Postboks  20
1471 Lørenskog

Besøksadresse:
Solheimveien 91
1473 Lørenskog

Organsisasjonsnummer:
Lørenskog Ishockeyklubb AS: 995 667 436
Lørenskog Ishockeyklubb elite: 995 968 959

Kontonummer:
Lørenskog Ishockeyklubb AS: 1286.50.32828
Lørenskog Ishockeyklubb elite: 1503.18.42856

Kontortider:
Mandager - torsdager:
09.00 - 16.00
Fredager:
10.00 - 15.00

Telefon og epost:
+47 977 82 836
tore@lik.no

Lørenskog Ishockeyklubb AS
Lørenskog Ishockeyklubb elite

Postadresse:
Postboks  20
1471 Lørenskog

Besøksadresse:
Solheimveien 91
1473 Lørenskog

Organsisasjonsnummer:
Lørenskog Ishockeyklubb AS: 995 667 436
Lørenskog Ishockeyklubb elite: 995 968 959

Kontonummer: